Lewica chce przejąć Salon24.pl

- autor: Oszołom Jeden

Od mojego szpiega w sztabie lewicy otrzymałem informację, że planują oni przejęcie salonu24.pl i wykorzystywanie go do własnych celów.  Przytaczam fragment planu strategii opanowania salonu24.pl przez wrogie oddziały:

„Salon24.pl stał się niebezpiecznym miejscem propagandy PiS. Jak pokazują nasze badania większość blogerów i czytelników sympatyzuje z PiS, który to zmonopolował salon24.pl. Jednocześnie salon24.pl wyrobił sobie niezłą pozycję w mediach, jest obserwowany przez dziennikarzy, a pojawiające się tam
notatki są często cytowane wprost, albo wykorzystywane jako baza do artykułów. Dlatego musimy opanować salon24.pl.

Po pierwsze musimy pozyskać ludzi z młodzieżówek, którzy są chętni poświęcić trochę czasu na blogowanie. Trzeba im wytłumaczyć, że to jest niezmiernie ważne dla powodzenia naszych idei i że będą osobami niezmiernie ważnymi i przydatnymi. Nieformalnie obiecamy im, że po wyborach, gdy odniesiemy sukces  dostaną u nas jakąś dobrze płatną posadę w administracji. Można ich też zmotywować tak, że pisząc tutaj szlifują umiejętności dziennikarskie i potem będą rozchwytywani przez wydawców. Ważne, żeby ich zmotywować. Przynajmniej tych z pierwszego desantu. Kolejni dołączą na zasadzie owczego pędu.

Blogerów należy podzielić na podgrupy i każda będzie miała nieco odmienne zadanie. W zależności od typu odbędą odpowiednie szkolenia.

Blogerzy bardziej kumaci stworzą trzon desantu. Tutaj najważniejsze będą trzy typy:

1) Fighterzy – fighterzy, czyli wojownicy będą walczyć aktywnie i agresywnie. Sztab będzie ich informował co należy nagłaśniać i będą to robić. Bloggrzey walczący powinni mieć odpowiednie nicki. Dobrze, żeby się różnili pod względem charakteru, bo jak wiadomo ludzie przyciągają ludzi podobnych do siebie. Dlatego najlepiej aby docelowo był cały przekrój różnych typów.

Podstawowe podtypy:

– wojownik hakowy – przykładowy nick:”Aleksander Nokaut” – będzie zadawał ciosy kładące. Jego praca będzie polegała na znajdywaniu haków na konkurencję i ich upublicznianiu. Będzie też wyciągał różne inne negatywne informacje o konkurentach – np. kiedy źle głosował.

– słodki skur…el – typ lubiany przez kobiety. Z uśmiechem na ustach będzie kopał po jajach konkurentów zyskując aplauz naszych klakierów. Dobry nick to Artur M. – Urwipołeć

– obiektywny obserwator – racjonalista – nie będzie tak agresywny jak pozostali. Będzie ważył argumenty, brał pod uwagę argumenty konkurentów, a na koniec wyciągał wniosek, że racja jest i tak po naszej stronie.

– myśliciel metafizyczny – bardziej o zacięciu psychologicznym i rozwojowym. Przykładowy nick: Find Your Way

– spiskowiec – będzie dopatrywał się wszędzie spisku naszych konkurentów. Ten typ będzie służył do zdobywania najbardziej naiwnych i zacietrzewionych.

2) Klakierzy. Rolą klakierów będzie głównie przyklaskiwanie „fighterom”. Klakier nie musi być nastawiony bojowo. Aby go konkurencja nie ruszała, klakier może występować pod kobiecym nickiem. To ograniczy ataki konkurencji. Klakierów, a w zasadzie klakierki można również podzielić na różne typy charakterologiczne. Typ młody np. „Ufna Madzia” będzie fighterom i naszym politykom dopisywać ciepłe słowa w stylu „Ale Pan mądry panie Sułku”. Można wykreować też parę kobiet – mężatek z dzieckiem, a nawet emerytki. Chodzi tu głownie o generowanie pozytywnych komentarzy pod naszymi wpisami. Klakierki mogą się nawet zaprzyjaźniać z konkurencyjnymi bloggerami. Jako kobiety atakowane nie będą, bo nastąpi posądzenie o chamstwo. Klakierki mogą też przeklejać kopie postów fighterów, żeby zwiększyć zasięg rażenia.

3) Podsrywaczyk – ta funkcja to brużdżenie w pojawiających się wpisach konkurencji. Do tego zadania nie jest wymagany specjalny intelekt, ale wystarczy pracowitość. Podsrywaczyki będą pobierać z naszego serwera gotowe stanowiska i komentarze i je przeklejać w odpowiednie miejsca.  Będą też wciągać obcych bloggerów w rozmowy na temat swoich komentarzy, co zabierze obcym bloggerom czas i ograniczy ich pisanie.

Wszyscy fighterzy zostaną przeszkoleni z technik erystycznych, socjotechnik i innych technik, aby lepiej działać. Po wstępnym desancie spodziewamy się pojawienia innych blogerów, którzy dołączą do tamtych spontanicznie, na zasadzie owczego pędu.

Przy odpowiedniej organizacji, salon24.pl uda się nam opanować do wyborów paralamentarnych ku chwale lewicy”

I co Wy na to? Jak się obronimy przed desantem lewicy na salon24.pl

Należy się zintegrować wokół idei konserwatywno-liberalnej. Wzywam wszystkich prawych i sprawiedliwych, liberalnych i socjalnych do integracji pod szyldemlibertarian. Przyłączając się do libertarian pomożesz uchronić salon24.pl i cały Internet przed lewicową zarazą!

Reklamy

6 Komentarzy to “Lewica chce przejąć Salon24.pl”

  1. PIS, PO stara śpiewka. Czas na coś nowego.

  2. Wystarczy nie rejestrować nowych blogerów i po problemie

  3. Jest znacznie gorzej! Według moich źródeł informacji lewacy mają plan przejęcia strony libertarianie.wordpress.com! Posługują się znakiem rozpoznawczym:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: