Paryteciarzom do sztambucha

- autor: Praworęczny

Paryteciarze wciąż upierają się, żeby wprowadzić ustawę parytetową, która ma zmuszać partie polityczne do wystawiania na listach „odpowiedniej” liczby kobiet.  Oczywiście, wszystko dla „dobra” kobiet. A przecież nikt nie broni partii A lub B wpisania parytetu do statutu. Oczywiście, dalej byłby to idiotyzm, ale mieściłby się w wewnętrznych ramach schizów partii. Czy paryteciarze są tak zamroczeni ideologicznym zapyzieniem, że nie widzą, że ich pseudointelektualne wygibasy stają się coraz bardziej pokraczne i niesmaczne? Są tak „upici” lewicowymi gadkami, że potrafią  tylko sapać  o „dyskryminacji” i „opresyjnym patriarchacie”. Recz jasna, nic z lewackich wygibasów nie jest podparte rzeczową argumentacją.

Parytety to element walki płciowej feministek, które sfrustrowane do granic możliwości, chcą wreszcie posadzić swoje zakompleksione tyłki na ciepłych stołkach. Proszę zauważyć, że parytety mają dotyczyć wyłącznie lukratywnych posad: czy to w Sejmie, czy na posadach naukowych na uczelniach, czy też w zarządach firm. Na razie burzę wywoła dyskusja o parytetach do Sejmu. Kto jak kto, ale kobiety mające lewicowe poglądy mają duże parcie, zarówno do urn jak i do koryta, w przeciwieństwie do kobiet o prawicowych poglądach, które najchętniej skasowałyby te dwa socjalistyczne meble.

Lewicowcy uwielbiają wyrównywać, więc parytety są oczywistą konsekwencją ich idiotycznej ideologii.  Mimo, że równość prawna jest faktem, co oznacza, że kobiety mają czynne i bierne prawo wyborcze, to rzecz jasna nie przeszkadza lewactwu jęczeć o „dyskryminacji” kobiet. A ja się pytam, czy lewaki zamierzają też w przyszłości walczyć o parytet na mniej fajnych posadkach: w kopalni, hucie, czy u szambonurków? Jak chcą być konsekwentni, to powinni…

Pojawia się też pytanie: Kto to jest feministka? Jest to socjalistka mająca obsesję na punkcie płci i seksualności człowieka, zajmująca się tzw. problematyką kobiecą. Zadaniem feminizmu jest po prostu napuszczenie kobiet przeciwko mężczyznom oraz zniszczenie jedności między matką a dzieckiem, w czym przejawia się aborcja. Cały feminizm opiera się na fałszywym założeniu, że kobieta jest równa we wszystkim mężczyźnie i różni się tylko tym czymś między nogami. Oczywiście, są to dyrdymały. Kobiety są różne od mężczyzn pod wieloma względami. Nie będę wdawał się w szczegóły, ale przekonanie o równych możliwościach i wydajności obu płci to kompletny idiotyzm. Cóż, lewacy to ignoranci biologizmu… Kobieta nie jest uwarunkowana biologiczne do rywalizacji z mężczyznami i żadne genderowe bajki tego nie zmienią. Natura ukształtowała świat w taki sposób, że konkurentem mężczyzny jest drugi mężczyzna, a konkurentem kobiety jest druga kobieta i dopełnieniem tego jest współpraca obu płci ze sobą.

Kobiety, nie dajcie się omamić lewackim bzdetom różnych Śród czy Szczuk, nie tędy droga! Społeczeństwo jest coraz bardziej ogłupione, więc socjaliści pozwalają sobie na produkcję coraz bardziej „postępowych” pomysłów, które mają na celu rozwalenie społeczeństwa, rodziny i małżeństwa. Oni żadnych świętości nie uznają. Media zrobiły swoje. Lewicowe „problemy” są medialne, a realne nie. I co w tej sytuacji powinna zrobić prawica? Odbijać medialną piłeczkę, czyli krytykować i jeździć po lewackich pomysłach jak tylko się da, a z drugiej strony przypominać o prawdziwych problemach Polski: demografii, złodziejstwie na najwyższych szczeblach władzy, walącym się systemie emerytalnym czy katastrofalnym stanie finansów publicznych. Jeśli nie rozwiążemy tych problemów, Polska leży i o tym należy przypominać lewackim mediom. Nie może być tak, by czerwony system trawił nasze pieniądze…

Na koniec, dla ambitnych czytelników: wyczerpujący artykuł na temat feminizmu.

Reklamy

One Comment to “Paryteciarzom do sztambucha”

  1. Należy wprowadzić parytet integracyjny. 50% na listach dla osób upośledzonych i 50% dla gejów, ale w tych grupach należy wydzielić po 25% na każdą płeć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: