Marsz wyzwolenia onanistów

- autor: Oszołom Jeden

Za tydzień –17 lipca Stowarzyszenie Obrony Przed Onanofobią planuje demonstrację na ulicach Warszawy pod hasłem „Marsz Wyzwolenia Onanistów i Masturbantek”.

Jak powiedział Marek – prezes stowarszyszenia: „Przyszedł czas, aby pokazać ilu nas jest. Setki tysięcy anonimowych onanistów i masturbantek powinni się przeciwstawić presji społecznej. Dlaczego wpaja się nam od młodych lat, że od onanizowania się uschnie penis?

Taka dyskryminacja jest groźna dla całego nowoczesnego społeczeństwa”

Zajmujący się organizacją Leszek powiedział: „Najczęściej klepię nita pod filmy z netu, czasem kupuję świerszczyki. Ale najlepiej mi idzie pod laski z Naszej Klasy. Przecież nikogo nie krzywdzę. Dlaczego więc jestem dyskryminowany?”

Anonimowa masturbantka, która ma zamiar wziąć udział w marszu powiedziała, że pierwszym krokiem będzie uzyskanie przyzwolenia społecznego do onanizowania się i zniesienie presji, a w drugim kroku postulowana będzie wolność masturbacji w miejscach publicznych. Moją fantazją zawsze było zrobić to w kolejce do kasy hipermarketu. Teraz nie mogę spełnić mojej fantazji – czuję się dyskryminowana. Trzeba to zmienić!

Stowarzyszenie Obrony Przed Onanofobią zapowiada, że weźmie na wiec wielkie różowe nadmuchiwane wibratory i sztuczne waginy i będzie rozdawać ulotki uświadamiające.

„Kontrrewolucja Aseksualna” zapowiada kontrprotest. Przedstawiciele Kontrrewolucji powiedzieli, że tak jak wszystkie mniejszości mogą mieć prawo się pokazywać publicznie. Aseksualiści mówią, że im seks do życia nie jest potrzebny. Są przepracowani. Po całym dniu dawania z siebie wszystkiego nie mają już czasu na głupoty. Twierdzą też, że seks jest przereklamowany.

P.S. Dane organizatorów są do wiadomości redakcji.

—————–

Zobacz też: Marsz wyzwolenia onanistów – epilog

Reklamy

107 Komentarzy to “Marsz wyzwolenia onanistów”

 1. Popieram w pełni słuszną inicjatywę. Jednocześnie chylę czoła przed ogromnym wysiłkiem całej formacji i rozpoczęciem działań na rzecz rozszerzenia wolności i swobód obywatelskich. Cieszy również fakt dostrzeżenia tego ogromnego problemu społecznego. Wszyscy ciemiężeni uczniowie (i uczennice!) gimnazjów i szkół klasztornych już wkrótce będą mogli w pełni korzystać z pełni praw człowieka i obywatela, opuszczając szeregi sfrustrowanych ciemnogrodzian.

 2. Sodoma i gomora.

 3. Rozumiem, że cała inicjatywa ma za zadanie ośmieszyć ideę parad o charakterze seksualnym? Jeśli tak, to gorąco popieram. Nikogo nie powinno obchodzić to, czy jest się onanistą czy gejem, ani żaden onanista tudzież gej nie powinien publicznie wykonywać swoich czynności seksualnych.

  • 1) Tak generalnie to miał być tekst na wesoło. Ale z tego co widzę, po linkach, to część osób wzięła to na poważnie.

   2) Jak się okazało w roku 2005 Marsz Onanistów organizowała Naszość (tzn. miała organizować, ale nie dostała chyba zgody), o czym (świadomie) nie wiedziałem popełniając ten wpis. Albo równolegle wpadłem na to samo (bo ideą było właśnie przejaskrawienie pokazujące absurd) , albo podświadomość pamiętająca akcję Naszości mi to podsunęła. Zatem – zgodnie z prawem patentowym idea Marszu Onanistów należy do Naszości.

   • Ale czemu go nie wziąć na poważnie? Jest jak najbardziej słuszny (poza tym że bohaterzy zmyśleni. no, może ten kawałek o hipermarkecie bym zmienił troszeczkę, na np. autobus, czy coś).

    Też jestem zmuszony ukrywać moją naturę przez społeczeństwem, sąsiadami. Jestem dyskryminowany, szykanowany psychicznie, w mediach pojawiają się szkalujące wiadomości o nas. Jedynie dziewczyna mnie rozumie.

  • A dlaczego nie powinien?
   Z badań wynika, że 95% ludzi się onanizuje. A ponieważ normą jest ogół a nie margines, to z tego wynika, że kto się nie onanizuje, ten jest nienormalny 🙂
   Szkoda, że przeczytałem to dopiero dziś (19-go lipca), bo bym 17-go tam poszedł. Może by przyszło jeszcze parę osób, i coś by się jednak zorganizowało? 🙂 A przynajmniej poznało kilka wartościowych osób.

 4. „MAJSTERSZTYK” 😀

  Szkoda tylko, że Ci, do których kierowany jest dowcip, nie zrozumieją go 😛

  • Bo ów „dowcip” zasługuje na wcielenie w życie. Szkoda że nie mieszkam w Warszawie bo bym z chęcią poszedł na manifestacje. Należy uświadomić ludziom, że czyjeś problemy łóżkowe nie powinny być tematem ulicznych demonstracji ale pozostać w jego łóżku. Cała ta parada to jedna wielka G.Ł.U.P.O.T.A.

   • Niestety pomysł wpadł mi do głowy nagle – tydzień przed. Zastanawiałem się, czy tego nie zrobić realnie, ale tydzień to za krótko na organizację. Dodatkowo ktoś musiałby się zająć tym od strony legalnej – wystąpić o zgodę do urzędu itp. A mam sporo pracy, więc pomysł poddałem i zrobiłem tylko notkę.

 5. Popieram inicjatywę. Niech zapanuje miłość i tolerancja. Wstydzę się za Polskę, że do tej pory była tu taka dyskryminacja. Wchodzimy do Europy!

 6. Żydzi popierają warszawską EuroPride 2010

 7. klepać nita – niezłe

 8. A gdzie postulat refundacji chusteczek, żelu nawilżającego i wibratorów?! Przecież nie można dyskryminować żadnej masturbantki ni onanisty ze względu na jej/jego stan majątkowy!

 9. Typowo katolska prowokacja

 10. Kiedy ten marsz? Ide!!!

 11. Ja pójdę i pooglądam sobie z krzaków. A gdzie „Anonimowa masturbantka” robi zakupy?

 12. Przypominam, że tradycyjnym elementem marszów propagujących wolny i nieskrępowany onanizm, są przynoszone przez jego uczestników TRZEPACZKI do dywanów. Niech idea wolnej masturbacji krzewi się wsród ludzi świata, przecz z masturbofobią!

 13. Nie mogę!
  Nie mogę!
  Nie mogę się doczekać! 🙂

 14. uff to tylko żart, a już myślałem że chcieliście walczyć o ty by móc sobie zwalić gruche przed ekspedientką w supermarkecie 😀

 15. SRAJCIE CEGŁAMI PEDAŁY

 16. Nie mieszaj onanistów z pedałami. Onanistą jest każdy zdrowy facet czy babka. Jeśli tego nie robi to coś jest nie tak z jego zdrowiem. Mówię tu oczywiście o osobach które nie mają partnera lub jego potrzeby są większe niż ma możliwosć robić to z partnerem.
  Jeśli osoba nie czuje popędu i tego nie robi to jest po prostu CHORA.
  Jeśli ktoś twierdzi ze tego nie robi to albo jest chora albo po prostu KŁAMIE jak większość kobiet w tym temacie.

 17. Uważam , że Polskie społeczeństwo jest za mało uświadomione i pewne swojej wartości i praw oraz obowiązków seksualnych, mimo że mamy do dyspozycji świerszczyki i inne to i tak niektóre praktyczne sprawy umykają(spora część nastolatek nie wie że przy petingu trzeba zdejmować biżuterie z palców, a spora część facetów nie zadba o swoje paznokcie… to tylko marne 2 przykłady praktycznego braku wiedzyi odpowiedzialności seksualnej za partnera)… uważam że przejaskrawienie onanizmu do postaci prawa do marszczenia wafla albo ugniatania cytryny w miejscu publicznym i przyzwolenie na to było by po prostu chore… powinniśmy się skupić raczej na zniesieniu tabu z masturbacji, uświadomieniu tego ,że dążenie do satysfakcji nie powinno być gorszone społecznie… poza tym ile kobiet doznaje tylko w ten sposób orgazmu bo facet się nie sprawdza…( pozdrawia zadowolony z życia facet w 5 letnim związku)

 18. Jak tak dalej pójdzie to za kilka lat będziemy mieć parady w stylu „Uwielbiam się nie myć i głośno o tym mówię” lub „na widok różowego koloru dostaję orgazmu”

  Wszyscy się onanizuja i masturbują ale poco komu robić z tej okazji parady? Świat schodzi na psy. Ludzie się już nie mają czym zająć.

 19. GENIALNE BRAWO

 20. dobrze ze nie mamy milionów mężczyzn z uschniętymi 😉

 21. Haha, dobre w dwójnasób. Nie dość, że wyśmiane parady i inne Dni Cipki (autentyk) to faktycznie antyonanizm może wpędzać ludzi w niepotrzebne poczucie winy.

  Cheers!

  ps. A co z marszem wyzwolenia spod opresji ze strony antyoralnego faszyzmu: „połykasz? to szmata jesteś” ? 😉

  • Można zrobić cotygodniowy cykl przemarszy i w każdym poruszać inna tematykę. Zbierzemy wspólne grono maszerujących i będziemy się nimi wymieniać. W jednym tygodniu marsz onanistów, w drugim marsz przeciwko oralofobii, marsz przeciwko dyskryminacji dyslektyków, potem marsz poparcia dla księgowych z dyskalkulią, marsz wsparcia dla ofiar okradzionych, gdy spali w krzakach pod knajpą itd.

 22. LOL dyskryminowani? heheh

 23. haha. boskie. jak będę miał czas to wezmę udział. popieram!

 24. Jeśli ktoś woli półśrodki, prosimy bardzo, ale może jednak kolega z klasy, do którego ślini się dowcipny Autor miałby ochotę na mały intymny eksperyment? I po co się chować – pamiętajcie: nie da Ci dotacja, nie da Ci zasiłek, tego, co dać może dobre rżnięcie w tyłek!

 25. w chuja sobie lecą

 26. ja też biję niemca w hełm i chętnie bym poszedł na takie coś jakby organizowali w moim mieście ;P

 27. chciałbym zobaczyć jak ta babka robi sobie palcówę w moim pobliskim spożywczaku

 28. NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ I BRATERSTWO…

 29. Prawda jest taka – nie mogą znaleźć sobie lasek, więc pozostaje im ręka :] Zamiast siedzieć przy kompie i chlapać na monitor, ruszcie tyłki na imprezę poszukać lasek :]

 30. Brawo!!! Medal dla organizatorów! Może w ten sposób dotrzemy do ludzi, którzy „nie mają nic przeciwko paradom geyów”. Jeszcze raz powiem – genialny pomysł 😀

 31. JDE!! JASNE ŻE IDE!! BENDE NA STO PROCENT!! :D:D:D:D:D:D

 32. „…w drugim kroku postulowana będzie wolność masturbacji w miejscach publicznych.”
  Debilizm. Nie wyobrażam sobie aby na przystanku autobusowym siedział pan i patrząc na moje dziecko się onanizował. Moje dzieci nie muszą patrzeć na takie rzeczy. Jeśli chcesz sie masturbować to proszę bardzo, rób to w domu, ale nie przy innych. Nie mam ochoty oglądać starego, garbatego, grubego faceta, który wali sobie przy mnie konia. Wybaczcie ale to jest niesmaczne. Wszystkich samców podpisujących sie pod tym protestem proszę o ponowne przemyślenie sprawy (przykład? Zamiast grubego pana wyobraźcie sobie waszą babcie. Już widzę jak wykręcacie głowy z obrzydzeniem. No co?! Wam wolno a jej nie?)
  Pozdrawiam wszystkich świadomych następstw tych głupich pomysłów.
  Szczęśliwa zona i matka 🙂

 33. Będę na pewno! trzeba w końcu się odkryć! Czekam na wszystkich!

 34. Rządamy rehabilitacji Onana! Oraz parytetu dla onanistów a także dziedziczenia przez nity!

  FB już huczy na tamat marszu: http://www.facebook.com/zlypies?v=wall&story_fbid=134689999897444#!/group.php?gid=119305218115826

 35. ludzie to jest chore i to jest portal walki z tym złem czy raczej jego propaganda

 36. „Ale najlepiej mi idzie pod laski z Naszej Klasy.”
  No tak, trudno znaleźć prawdziwą kobietę.. Chociaż, na takich ludzi dzięki bogu dziewczyny chyba nie będą tracić czasu

 37. Czy podczas marszu będziemy aktywnie korzystać z naszego prawa do masturbacji? A jeśli tak, to czy powinienem przynieść własny lubrykant?

 38. Już przyszykowałem transparent „Weź sprawy w swoje ręce!”

 39. Zjeby i wypaczeńcy

 40. Mimo że to żart, to coś w nim jest…. Przecież kościół katolicki właśnie zakazuje masturbacji, a mnóstwo młodych ludzi onanizuje się i potem ma do siebie ogromne wyrzuty sumienia. Dla ateistów i apostatów to nie jest problem, ale KK wykazuje się tutaj dość dużą presją…

  • Oczywiście, Kościół Prawosławny, część Kościołów Protestanckich, islam i judaizm nie wykazują się żadną presją na swoich wiernych, tylko ten wstrętny Kościół Katolicki.

 41. Koniecznie trzeba założyć Partię Onanistów (PO) i walczyć o prawa do wolnej masturbacji, dotacje unijne na środki nawilżające i parytet w sejmie, 50% posłanek i posłów powino się masturbować co byłoby sprawdzane przez komisję sejmową specjalnie powołaną. Onaniści powinni być prawnie chronieni przed uciskiem, przemoca psychiczną i skazaniem na ostracyzm.

 42. Bez przesady robic to z przyzwoleniem w miejscu publicznym, ja osobiscie nie chcialabym czegos takiego zobaczyc, gdyz nie kazdy jest piekny, a ponadto jak potem rozpoznac pedofilow ? od takich rzeczy jest lozko w domu a nie miejsce publiczne, chccesz to zrobic by inni patrzyli to zrob u siebie w domu zapros przyjaciol… to naprawde jest przykre, jak tak mozna…chore spoleczenstwo… „przy kasie w super markecie” trzeba miec cos z glowa …

 43. Pewnie, drwijcie sobie. Geje to głupki, którzy robią problem z niczego. Przecież wy heteroseksualni też ukrywacie przed wszystkimi swoje związki, prawda? A geje to od razu chcieliby się pieprzyć na ulicach. Przecie sami na własne oczy w terewizorze widzieliście, że tak na tych paradach robio.

  No i jeszcze się jakichś praw domagają. Przecież pedały i lesby nie potrafią kochać i tworzyć związków, a nawet jak je tworzą, to przecież to na niby jest i po co im tam jakieś dziedziczenie ustawowe, żeby rodzina nie obaliła testamentu albo możliwość decydowania o leczeniu partnera, kiedy ten jest nieprzytomny i nie może wystawić pełnomocnictwa. Przecież to podludzie. Kto by im się tam nimi przejmował.

  • „Pewnie, drwijcie sobie. Geje to głupki, którzy robią problem z niczego. Przecież wy heteroseksualni też ukrywacie przed wszystkimi swoje związki, prawda?”

   Gdybym miał nietypowe preferencje i na przykład był poligamistą, albo fetyszystą wełnianych majtek, czy whatever, to pewnie bym się z tym nie obnosił, bo to nie sprawa ludzi na ulicy, co ja robię w łóżku, tylko moja.

   „albo możliwość decydowania o leczeniu partnera, kiedy ten jest nieprzytomny i nie może wystawić pełnomocnictwa. ”

   Argument z cyklu absurdalnych. A czy w związku heteroseksualnym, gdy ktoś zapomni wystawić pełnomocnictwa, albo zapomni wziąć ślub, to ma prawo decydowania o leczeniu partnera? Jak zapomni i woli nieformalnie to sorry Gregory.

   „Przecież to podludzie. Kto by im się tam nimi przejmował.”
   A to już są słowa komentatora, które próbuje podpiąć autorowi, co jest mocno nie fair.

   Czy prawo do wolności zabrania mi drwić z czegoś, co mnie śmieszy? A śmieszy mnie idea parady i ekshibicjonizmu, która moim zdaniem nie ma wiele wspólnego z homoseksualizmem, a bardziej z ekshibicjonizmem. Paradujący to swego rodzaju subkultura, a te przebieranie bardziej kojarzy mi się z cross-dresserami i transwestytami niż z homoseksualizmem.

 44. Onanizm nie jest korzystny dla rozwoju osobistego. W Piśmie Świętym jest w wielu miejscach to napisane. Kościół katolicki jednakże za bardzo obarcz winą młodych, bo sami wiedzą że to złe. Media przesadzają w drugą stronę, bo szerzą relatywizm moralny i mówią że onanizm nikogo nie krzywdzi, a krzywdzi niestety:( Zdradzanie dziewczyny, (która np ze względu na chorobę nie może uprawiać seksu) z wulgarną aktorką porno i własną ręką jest krzywdzeniem kochanej osoby. Kochasz swoją dziewczynę bo daje Ci seks? Jeśli tak to jesteś niedojrzały i współczuję takiej dziewczynie, że się z Tobą związała onanisto!

 45. Onanizm nie jest korzystny dla rozwoju osobistego. W Piśmie Świętym jest w wielu miejscach to napisane. Kościół katolicki jednakże za bardzo obarcz winą młodych, bo sami wiedzą że to złe. Media przesadzają w drugą stronę, bo szerzą relatywizm moralny i mówią że onanizm nikogo nie krzywdzi, a krzywdzi niestety:( Zdradzanie dziewczyny, (która np ze względu na chorobę nie może uprawiać seksu) z wulgarną aktorką porno i własną ręką jest krzywdzeniem kochanej osoby. Kochasz swoją dziewczynę bo daje Ci seks? Jeśli tak to jesteś niedojrzały i współczuję takiej dziewczynie, że się z Tobą związała onanisto:)

 46. Sorry za zdublowanie wpisu. Dodam, że artykuł pierwsz klasa:)

 47. Debilny żart.

  Tu nie chodzi tylko o ‚problemy łóżkowe’! Ktokolwiek upraszcza tak sytuację jest głupcem. Homoseksualizm to nie tylko to co się robi w łóżku, ale również wiele aspektów codziennego życia jednostki – tzw. LIFE STYLE, czyli funkcjonowanie na co dzień. W naszym ‚światłym’ i jakże ‚mądrym’ społeczeństwie podchodzi się do ludzi z innym sposobem bycia z sporą wrogością, a to jest złe. Złe jest wymagać od innych aby musieli ukrywać swoją prawdziwą tożsamość – każdy ma prawo być tym kim chce tak długo jak nie krzywdzi innych. Ten kraj jest wolnym krajem i ludziom wolno być takim jakim są i ŚWIĘTOWAĆ to co chcą.

  Mnie jako ateistę wkurzają uliczne procesje i msze kościoła katolickiego – ale nie zabraniam ich katolikom. Są dumnymi katolikami w wolnym kraju i wolno im świętować co chcą. Tak samo, nie jestem gejem ale uważam że homoseksualistom wolno świętować Europride. Ludzie, przecież to kolejna okazja do świętowania i picia piwa! 🙂

  • No właśnie. Więc marsz wyzwolenia onanistów to kolejna okazja do świętowania. Nie rozumiem skąd ten pomysł, że chcę czegoś zabraniać? Ja wręcz proponuję rozszerzenie o onanistów i masturbantki. 😉

   Nie rozumiem też, dlaczego żart jest „debilny”. Czekam na objaśnienia

  • Debilny komentarz, pewnie kryptogeja.

   Nie wiem, jakim trzeba być degeneratem, żeby definiować siebie przez pryzmat własnej seksualności.

   To nie jest wolny kraj, to kraj euro-socjalistyczny.

   Żeby porównywać procesję religijną do obscenicznej parady, to trzeba mieć mózg w dupie, a dupę w Brukseli.

 48. Konradzie jeśli jestem ateistą to dlaczego „wkurzają” Cię pielgrzymki? Wiadomo w każdym środowisku są czarne owce, wśród katolickich pielgrzymów też. Tak jest w każdej grupie ludzi.
  Ja wolę stokroć pielgrzymki od parady zboczeńców, chociaż na żadną nie pójdę (ani na pielgrzymkę ani na paradę pedałów:). Porównywanie pielgrzymek do parad gejów jest krzywdzące i obraźliwe dla pielgrzymów.

 49. Propozycja na Hymn Marszu 🙂

  Odpowiedź zespołu na światowy dzień walki z aids. 😀

 50. Czas założyć OnanPride 😀

 51. A ja to popieram… jestem onanista i chcialbym sobie w parku czasem wypic browara i porzadnie wytrzepac gruche. Teraz nie moge, bo zaraz pewnie bym skonczyl na dolku. A jak komus nie pasuje przeciez moze nie patrzec ? Dlaczego geje moga sie calowac, a ja nie moge wypolerowac torpedy w parku ?

 52. Wy pierd…. cio.. już się wam w głowach z nieróbstwa poprzewracało. Idźcie do pracy ulotki roznosić jak nie macie co z wolnym czasem robić…. jesteście grupą ludzi, która powoduje, że ten świat schodzi na psy !!!
  Wystarczająco poniżające dla świata była dzisiejsza parada ciot.

  SKANDAL !!!

 53. Cholera to hetero to już w mniejszości ! Kto was będzie produkował jak zostaną tylko analni i onaniści ?

  • Jak byś nie wiedział: Onanizm nie wyklucza produkcji (często idzie w parze). Ot co z dzisiejszą młodzieżą robi brak edukacji seksualnej w szkole. Więcej religii trzeba. Później będzie można wymodlić dzieci.

   • ja mówię o czystych formach !

   • Naprawdę? Z tego co wiem to częsty onanizm może skutkować problemami w szczytowaniu w stosunku z kobietą. A „edukacja seksualna” to włażenie państwa z buciorami w życie seksualne obywateli… od seksu są „świerszczyki” lub rodzice.

 54. ale to chyba tak dla jaj napisane?;D

 55. Gdzie troska o młodych ludzi…. nie chciałabym żeby moje przyszłe dziecko patrzyło na coś takiego…. Każdy ma dom nikt mu nie broń robić tego w swoim pokoju przy pornolu

 56. Wlasnie – zoofilia, nekrofilia… wszystko to sa ludzkie rzeczy… ludzkie potrzeby. Zaden psychlog nie zakwestionuje tego, ze zoofil jest nornalny – przeciez przechodzi bezproblemowo wszystkie testy psychologiczne.

 57. Nigdy nie wiadomo na co nam przyjdzie ochota, chyba większość ludzi się onanizowała

Trackbacks

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: