Upadek

- autor: libertypapers

Karanie ludzi za pracę oraz nagradzanie nieróbstwa w postaci zasików i wszelkiej maści socjalnych udogodnień przynosi swoje rezultaty. Le Figaro podaje, że wzrost w strefie euro będzie najniższy na świecie. Natomiast Mail Online donosi o ukaraniu Wielkiej Brytanii przez Brukselę z powodu nie umieszczenia flagi UE na projektach dotowanych przez Unię w tym kraju. Sytuacja w brukselskich kręgach musi być naprawdę nerwowa bo kara wynosi aż 150 milionów funtów. Jaką przyszłość planuja nam euronacjonaliści? Nie jest to w tej chwili tak bardzo istotne gdyż ich pomysły weryfikuje rynek i nie ma sensu już przekonywać jak bardzo zawiódł projekt pod nazwą Unia Europejska. Wystarczy popatrzeć na płonące ulice unijnych miast.

Pytanie które powinno się zadać to w jaki sposób uratować upadającą cywilizację europejską. Zdaje sobie sprawę, że to mocne słowa, ale liczby nie kłamią. Państwa europejskie zmierzają do bankructwa. Będzie to niestety upadek na własne życzenie. Im prędzej lud zrozumie jak bardzo obecna elita polityczna straciła kontakt z rzeczywistością tym lepiej. Socjalne obietnice rzucane z taką lekkością przez lata tylko dlatego aby utrzymać władzę doprowadzą do tragedii. Politycy stali się zakładnikami swoich elektoratów. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a najbardziej krzykliwy jest jak zwykle tzw. elektorat lewicowy. Ta specificzna grupa nie ma nic wspólnego z „wrażliwością społeczną” lecz raczej posługują się terrorem emocjonalnym.

O podwyższaniu wieku emerytalnego mówi się już nie tylko w UE, ale również w bankrutujących USA. Nie mówi się jednak całej prawdy! Taki np. ZUS to działająca legalnie piramida finansowa! Każdy z polityków zdaje sobie z tego sprawę jednak nie ma odwagi powiedzieć prawdy gdyż zostałby przez lud zlinczowany. Jednak na sukces wyborczy jakiejś normalnej siły już nie licze. Można włożyć między bajki marzenia o przekonywaniu ludu, o przebudzeniu się i pokazywaniu czerwonych kartek władzy. Dajmy spokój. Nie jesteśmy w stanie przekonać mózgi podczepione do telewizorów. Ci ludzie żyją w Matrixie. Pozostaje tylko zacisnąć zęby i czekać. Czekać aż zabraknie prądu zasilającego szklany ekran. Wtedy problemy czy krzyż powinien stać obok Pałacu czy Pałac obok krzyża przestaną być problemem milionów. Gdy szklany ekran zgaśnie, ktoś w końcu wstanie z fotela. Podejdzie do okna i spojrzy na świat taki jakim jest. Otworzy okno, weźmie głęboki oddech i krzyknie: now I am free!

moraine

libertypapers@ymail.com

Reklamy

One Comment to “Upadek”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: