Wizja Unii na życie

- autor: wolnoscibogactwo

Unia Europejska marzy o społeczeństwie, w którym wszyscy będą równi. W którym nikt nie będzie dyskryminowany ze względu na cokolwiek. W którym niepracujący będzie miał lepiej od pracującego nie umrze z głodu. W którym wysoka płaca minimalna je*nie w gospodarkę zapewni dobrobyt pracującym. W którym mąż i żona będą na równi z mężem i mężem lub żoną i żoną. Ale skoro nie wolno nikogo dyskryminować, to jeszcze dołóżmy męża z koniem.

A wykształcone (oczytane) społeczeństwo? Po co? Lepiej opodatkujmy książki i bądźmy pewni, że nikt nie tknie tego niepoprawnego politycznie Hayeka, Korwin-Mikkego lub Friedmana! A poza tym – głupim ludem łatwiej się rządzi. Za zebrane pieniążki wspomożemy organizacje zajmujące się promowaniem równouprawnienia.

Wzięte z blogu „Wolność i bogactwo

Reklamy

3 Komentarze to “Wizja Unii na życie”

 1. No i po co te teksty porównujące zoofilię z homoseksualizmem. I co w tym złego, że jeden gay będzie mógł dziedziczyć po drugim, jeśli oczywiście zalegalizują swój związek. Nie wiem czemu człowiek, który uważa się za wolnościowca przeszkadza realizacja wolności przez drugiego człowieka.

 2. Przepraszam bardzo! W którym miejscu porównywałem zoofilię do homoseksualizmu? Ja po prostu nie chcę, aby ktokolwiek był dyskryminowany!!! A czemu koza albo koń, albo wąż nie może dziedziczyć po człowieku (lub odwrotnie)?! Onaniści też powinni mieć możliwość ślubu i dziedziczenia… Wskaż mi też zdanie, w którym mówię, że przeszkadza mi homoseksualizm (lub śluby jednopłciowe).

 3. „W którym mąż i żona będą na równi z mężem i mężem lub żoną i żoną. Ale skoro nie wolno nikogo dyskryminować, to jeszcze dołóżmy męża z koniem.”

  „A czemu koza albo koń, albo wąż nie może dziedziczyć po człowieku (lub odwrotnie)”

  Stosujesz odwracanie kota ogonem.

  Gdybym powiedział np. Facet żeniący się z młodszą od siebie o 20 kobietą jest jak pedofil, obaj lubią małe dziewczynki. Też byś uznał, że wszystko jest OK i nikogo nie obrażam

  Jeszcze raz pytam jak twoja pogarda dla innych od Ciebie ma się do wyznawanych ideałów wolności, chyba że pisze tu przez przypadek, a tak naprawdę chciałeś zamieścić notkę na http://www.ksenofob.pl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: