Start

Wróć na główną stronę aktualności


Witaj na stronie bloggowiska libertarian.

Jesteśmy tajną sektą wyznawców idei  wolności.

Dlaczego tutaj?

1) WordPress.com to serwer zagraniczny, dzięki czemu nie sięgną tutaj łapki naszej władzy. Jesteśmy poza polską jurysdykcją, ale nie należy tego nadużywać. Nie nastąpi nagła awaria konta tydzień przed końcem kampanii jak to się zdarza na polskich niezależnych systemach bloggerskich.

2) Serwer jest darmowy – nie wymaga opłat (chyba że zaawansowane opcje), co oznacza, że nie będzie problemu, że ktoś nie zapłacił i serwer padł.

3) Jest możliwa współpraca wielu bloggerów i łatwe oddanie prowadzenia, jak komuś się to znudzi. Wspólne pisanie ułatwia marketing i zwiększa „siłę przebicia”. Poza tym integruje.

4) Serwer pracuje na bardzo dobrym silniku WordPressa co umożliwia łatwą administrację i daje szereg fantastycznych opcji.

5) Lepiej pisać razem – wtedy jest większa siła przebicia.

6) Dlaczego nie gdzie indziej? Np. wolnepiora albo frizona? Wolnepiora są dla wszystkich. Frizona jest dla pewnej frakcji.  Merkuriusz to chyba miejsce promocji Piskorskiego (po liczbie tagów), a liberalowie. com zdaje się zajmują się maryśką i ekologią. A to jest miejsce dla libertarian.

7) Dlaczego libertarianie, a nie „antysalon”? antysalon kojarzyłby się z Ziemkiewiczem. Poza tym lepiej być pro- niż anty-

Reklamy
%d blogerów lubi to: